• 2

  New York Pizza

  New York Pizza menüüvalik pakub midagi igale maitsele, hõlmates 15 erinevat koostist ja kattematerjali. Samuti on võimalus koostada endale meelepärane pizza, valides koostisosad meie rikkaliku lisandivaliku hulgast. New York Pizza garanteerib Teile meeldiva maitseelamuse ja mõnusalt täis kõhu!

  New York Pizza veebileht kasutab Silverstripe sisuhaldust.

  Veebileht: www.newyorkpizza.ee

 • 3

  El bra EST OÜ

  El bra EST OÜ tegeleb elektri ja-automaatika tööde teostamisega alates 2011. aasta jaanuarist. Nad omavad pikaajalisi kogemusi antud valdkonnas, mis tagab kiire ja kvaliteetse töö.

  El bra EST veebileht kasutab Silverstripe sisuhaldust.

  Veebileht: www.elbraest.ee

 • 4

  Aave Transport OÜ

  Aave Transport OÜ on asutatud 1996. aastal. Tegevusaladeks on riigisisene- ja rahvusvaheline transport ning sõidu- ja pakiautode hooldus ja remont, samas tegeleme ka sõidu- ja veoautode rehvide müügi, paigaldamisega. Praeguseks hetkeks on välja arendatud 30-ne autoga rekkapark ja sinna juurde autoremondi- ja rehvitöökoda. Asukohaga Tallinnast umbes 25 km-i kaugusel Arukülas.

  Aave Transport OÜ veebileht kasutab Silverstripe sisuhaldust.

  Veebileht: www.aavetransport.ee

 • 5

  ARCH-D

  Arch-D tegeleb arhitektuuri ja interjööri disainiga.

  Arch-D veebileht kasutab Silverstripe sisuhaldust.

  Veebileht: www.arch-d.com

 • 6

  Kohv on kunst OÜ

  Kohv on kunst OÜ pakub teile laia valikut erinevaid kohvimasinaid kontorisse, kohvikusse, kui ka espressomasinaid koju. Lisaks on müügis suur valik seadmeid toitlustusettevõtetele.

  Kohv on kunst OÜ veebileht kasutab Silverstripe sisuhaldust.

  Veebileht: www.seadmed.ee

 • 7

  Polaris Eesti

  Polaris Eesti veebileht on polaris ATV ja lumesaanide eesti edasimüüjate ühine kodulehekülg.

  Polaris Eesti veebileht kasutab Silverstripe sisuhaldust.

  Veebileht: www.polaris.ee

 • 8

  W&T Wind OÜ

  W&T Wind OÜ on loodud aastal 2006 pakkumaks klientidele võimalikult soodsat, kiiret ja paindlikku lahendust video-, gsm-, vms-, valvesüsteemide projektideks ja paigalduseks. Tänaseks on nende klientideks üle 100 Eesti ettevõtte ja teist samapalju eraisikuid, kelle kodumajapidamiste, garaazhide, kontorite, tootmishoonete, laoplatside jne valvesüsteem või videovalvesüsteemi on pärit W&T Wind OÜ-lt.

  W&T Wind OÜ veebileht kasutab Silverstripe sisuhaldust.

  Veebileht: www.alarmsysteemid.ee

 • 9

  MTÜ Müstika Stuudio

  MTÜ Müstika Stuudio on Eesti suurim alternatiivseid treeninguid pakkuv stuudio! Müstika Tantsustuudio on maaletoojaks sellistele treening- ja tantsustiilidele nagu American Tribal Style(ATS), Tribal Fusion ja burlesque (burlesk).

  MTÜ Müstika Stuudio veebileht kasutab Silverstripe sisuhaldust.

  Veebileht: www.mystika.ee

Smart Disain - Meie loome teie soovidel ja vajadustel põhineva veebilehe.

Enne, kui te asute oma kodulehte looma või selle loomist tellima, peate leidma vastused alljärgnevatele küsimustele. Kui te oskate nendele küsimustele vastata, on teie kodulehe valmistamine oluliselt lihtsam kui siis, mil peate hakkama neile vastuseid otsima kodulehe valmistamise käigus.

 1. Miks Te soovite kodulehte?
  Sellele küsimusele vastates on võimalik selgitada Teie kodulehe valmimiseks kuluvat aega ning töömahtu. Samuti on siis võimalik hinnata kodulehe valmistamise kulu.
 2. Kes on kodulehe külastajad?
  Seda on vaja teda kodulehe struktuuri ja sisu loomisel. Mida täpsemalt on määratletud kodulehe kasutajate sihtgrupp, seda suuremat tulu toob Teile koduleht.
 3. Kuskohast pärineb info Teie kodulehel?
  Tuleb hinnata töömahtusid veebilehe sisu loomisel. Sageli alahinnatakse töö mahtusid, mis on vajalikud toimiva veebilahenduse loomiseks.
 4. Milliseid pilte/graafikat soovite oma kodulehel kasutada?
  Kuskohast saate oma kodulehel kasutatavad logod, pildid ning muu graafika.
 5. Kui suur on kodulehe valmistamise eelarve?
 6. Kes otsustab Teie kodulehe kujunduse ja sisu üle?
  Kui suur on otsustajate arv ning millised on otsustusprotsessid, määrab sageli veebilehe valmistamisele kuuluva aja. Mida rohkem on otsustusprotsessis osalejaid/otsustajaid, seda aeganõudvam on kodulehe disaini ja struktuuri kooskõlastamine. Suurem ajakulu tähendab sageli ka suuremat rahalist kulu.
 7. Kodulehe valmimiseks planeeritud aeg?
  Millise aja ja töödemahuga võiks leht valmida?
 8. Kes hooldab kodulehte peale kodulehe valmimist?
  Sageli arvatakse, et kodulehe loomine on ajaliselt piiritletud ühekordne protsess. Isegi sellisel juhul kui sisu olulisel määral ei uuendata, on vaja püsivad hooldustööd kodulehel. Turvauuenduste paigaldamata jätmisel on suur risk omada arvutikurjategijate poolt kahjustatud veebilehte.
 9. Millised on konkurentide veebilehed?
  Mis meeldib ja ei meeldi konkurentide veebilehtede juures. Milliseid lahendusi on mõistlik kasutada ka oma veebilehe juures.

Meie loome teie soovidel ja vajadustel põhineva veebilehe.